Komentáře: Jak se rodí fénix

Čokoláda je super objev, ale jen do té doby, než i v oblíbených šatech začnete vypadat jako jumbo jet. Zatnula jsem všechny zuby a pustila se do blogilates. Jestli nevíte, o co kráčí, ráda vám poskytnu krátký popis. SEBEVRAŽDA.... [celý příspěvek]

Jméno:
E-mail:
Web:
Komentář:
 
melody
15.03.2014 12:02
u me nahodou vyvolavaji nadseni vsechny zminky o oveckach a fotky, tak ne ze je omezis :D
zuzka
15.03.2014 10:48
Ok tak dej pak vědět jaký to mělo efekt.-) já zatím chodím do posilky, doma bych se asi nedonutila...i když bych zas mohla začít chodit i běhat at proces trochu urychlím:) blbý je, že to tělo si rychle zvykne na nic nedělání, takže stačí chvilka nachlazení (která mě okupuje poslední dobou nějak často) a už abych se snažila od začátku:( A jasně že cvičení vyvolá větší ohlas, protože většina ženských se o zhubnutí snaží, kdežto a anglii nejsme tudíž to nemáme jak komentovat:D
Sim
14.03.2014 23:14
Tak vidím, že mé rozhodnutí cvičit vyvolává větší ohlas než ovečky a anglické počasí :D ... Přesně tak, Pop pilates s Cassie :) Je to docela zábavné, jak pořád o něčem mluví, místo aby počítala, takhle se člověk může soustředit na angličtinu a nepřemítá nad tím, že je polomrtvý :D Jinak v těch dnech pak kombinuje právě kardio s posilováním a ještě tam ukazuje i jak protahovat, takže si myslím, že by to mohlo mít nějaký efekt. Zhubnout kila asi jako nechci nijak zvlášť. Spíš chci odstranit ty části těla, které mi nepasujou do šatů :D Kdo je IN, tak keep going, girls :o)
zuzka
14.03.2014 20:30
Pokud chceš zhubnout je dobré kombinovat posilování a kardio. To video mi připomíná lekci pilates jogy:)))
Sue
14.03.2014 10:10
Hmm, to vypadá fakt dobře! Děkuju za tip, právě jsem si odcvičila to první video - mělas na mysli tohle, že jo: POP Pilates for Beginners - Total Body Workout ? Já jsem pilates cvičila už dřív a fakt je, že člověk s každým další cvičením cítí, jak zvládne víc a víc... a to je ta nejlepší motivace! :) Ten její program vypadá zajímavě, docela se mi zprotivila posilovna, tak to nahradím tímto! Hlavně je super, že má na každý den jiné cvičení! :) Tak hurá do toho! Taky se přidávám! :)
Web | Fay
13.03.2014 20:44
Drahá, máš můj neskutečný obdiv! Dobře vím, jak se teď cítíš, já už si tím prošla na několikrát, protože prostě nedovedu u něčeho takového vydržet a cvičit opravdu pravidelně, ach jo :D. Dneska jsem ale šla večer venčit hafana a docela jsem se polekala - běželi jsme spolu do kopce a nejenom, že jsem pak nemohla popadnout dech, ale chrchlám ještě teď :D. Měla bych se sebou fakt začít něco dělat. Doufám, že se společně namotivujeme a půjde nám to jedna radost! :-)
melody
13.03.2014 17:07
to musim zkusit! :)
Ely
13.03.2014 16:31
Předpokládám, že máš na mysli blogilates od Cassie.^^ Jo taky už jsem to zkoušela, ale kromě těch pro začátečníky žádné z těch normálních videí absolutně nedávám. V jejím podání to vypadá všechno tak jednoduše a lehce proveditelně, ale ve skutečnosti....Každopádně držím pěsti ať Ti to vydrží.^^ Já se zatím spokojím s běháním, ale třeba se k tomu taky časem dostanu.
Jaen
13.03.2014 09:57
S tím souhlasím, tělo si zvykne na spoustu věcí, jen člověk musí vytrvat:) Na pilates jsem byla akorát na ukázkové hodině, takže umím maximálně "správně" dýchat, ale ráda si to povědomí rozšířím:) Jen asi až tak za dva týdny, kdy si tělo zvykne na "vyhazování kyčlemi":D V každém případě moc děkuji za inspiraci a motivaci:) Vzhledem k mému věčnému pobytu v Brně jsem si našla v rámci "levného dopoledne" kurz tam, přestože uznávám, že mě docela iritují e-maily z ostravského "flamencového studia":)Ale vše má svůj čas..
c.
13.03.2014 07:34
xD
Irča
12.03.2014 23:35
Jéé, tak ty ses na to přece jen dala? :) To mě těší :) Za chvilku se to stane návykové a budeš mít chuť furt o tom mluvit. :D A hlavně je to super pocit, když se držíš toho plánu a vidíš, co jsi zvládla. Držím palce, ať tě to baví. Obdivuju, že ses do toho dala i v těchto "bojových" podmínkách :)
Sim
12.03.2014 22:47
Má milá Jaen :) Myslím, že až přežiješ pár lekcí orientu, tělo i zvykne a pilates ti už nebude připadat jako okamžitá sebevražda (aspoň já tomu věřím!) I já tobě držím pěsti :) tancuješ v Ově?
Jaen
12.03.2014 22:27
Přiznám se, že jsem si včera po první lekci Orientu říkala, že na něj časem asi zemřu. Jak se tak dívám na první video blogilates, říkám si, že u toho bych umřela hned:D Ale zas je to opravdu challenge, držím tlapky, ať u toho vydržíš:) Třeba se časem přidám, pilates jsem vždycky chtěla zkusit a měsíc vypadá jako dobrá příležitost:)

"Stars Can't Shine Without Darkness"

*I'm a DayDreamer and a NightThinker*

Current mission

 • pěstovat láskyplný vztah se svým Beloved
 • číst!!!
 • nadále se vzdělávat :)
 • studovat psychologii
 • učit se kreslit a malovat

Čtu

 • Šachové figurky (May)

Sleduju

 • Broadchurch

Poslouchám

 • své odvážné a sebejisté a neustále se ptající Já
 • druhé
 • VELESU od Tomáše Kočka a jeho Orchestru
 • texty od Michala Horáčka 
 • božsky depresivní Radůzu
 • pohádkovou Anetu Langerovou

Chybí mi

 • jistoty do budoucna
 • těhotenský břicho
 • a samozřejmě mecenáš našeho bohémského způsobu žití

Chtěla bych

 • děti ;)
 • novou knihovnu a šatní skříň
 • být životním nabíječem pro všechny kolem včetně sebe 
 • napsat knihu plnou obrázků a hřejivých slov

LIVING = LOVING for the present moment therefore for EVER

Blog

Archiv

Realizace pavelszabo.cz